Darovanie krvi sa už stáva tradíciou.

Funkcionári tzv. „štandardných“ politických strán, často až so závisťou, pozorujú stav, ktorý je v Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko,

Oni vo svojich tzv. „systémových“  stranách nemajú moc členov, ani sympatizantov , ktorí by  bez nároku na odmenu urobili niečo pre tú ich stranu alebo pre celú spoločnosť.

U nich veľmi často platí,  že ak nedostanú ľudia nejakým spôsobom zaplatené, tak nepohnú prstom.

To naozaj nie je prípad členov a sympatizantov Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko. Jej členovia a  sympatizanti majú svoju vlasť, pre ktorú sú ochotní  veľa obetovať.  A ich vlasťou je Slovensko !

Toto všetko robí z Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko naozaj „neštandardnú“ politickú stranu.

fotogaléria z aprílového darovania krvi dňa 26.4.2017 (zväčšenie kliknutím na obrázok)

 

 

 

Krach veľkého protikorupčného pochodu

(úvodné foto  – vybavenie za tisíce, zdroj: YouTube)

Mala to byť veľkolepá akcia, organizovaná tromi „obyčajnými“ stredoškolskými študentmi.

Účasť okolo 5500 osôb,  je vzhľadom k vynaloženým prostriedkom a veľkej  mediálnej kampani, naozaj neúspech.

Sociálne siete sa začali plniť vtipnými obrázkami, upozorňujúcimi na pozadie akcie (zdroj: FB)

Občania Slovenska  nie sú hlúpi. Hneď si všimli, že „obyčajní“ študenti disponujú neobyčajnými finančnými možnosťami a veľkým mediálnym vplyvom.

Ďalšie osoby okolo akcie sú dôkazom, že za celou tou  maškarádou stáli naše dobre známe mimovládky, slúžiace rôznym nadnárodným skupinám.

Mnohí občania sami postrehli, že vláda vadí mimovládkam a Bruselu pre niečo úplne iné, než je korupcia.

Vadí im  to, že vláda nie je dostatočne ústretová voči požiadavke  povinných kvót presídľovania migrantov na Slovensko.

Postoj slovenskej vlády  nie je taký rázny, ako je to u Viktora Orbána. Ale Brusel a mimovládky majú už dosť aj neustáleho lavírovania Róberta Fica.

V utorok  išlo o to, skúsiť cez protesty proti korupcii pripraviť takú atmosféru v spoločnosti, ktorá by pomohla vytvoriť podmienky pre výmenu vlády za takú, ktorá by miesto  rôzneho naťahovania a sľubovania, tie  migračné kvóty   čo najskôr prijala.

Bc. Stanislav Drobný
predseda krajského klubu Trnava
Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

V pozadí celej akcie je viac vidieť snahu „búrať ploty“ a prijať kvóty, než boj proti korupcii. Foto: Gémes Sándor/SzomSzed (CC BY-SA 3.0), via Wikimedia Commons

Spomienka na ThDr. Jozefa Tisa.

18. apríla uplynulo 70 rokov od smrti prezidenta I. Slovenskej republiky (1939 – 1945) ThDr. Jozefa Tisa.

Smutné je, že ani po 70 rokoch nám historici nemôžu objektívne priblížiť jeho život a dobu, v ktorej pôsobil. Akýkoľvek odklon od oficiálnej línie hrozí historikovi stratou zamestnania.

Údajnú absolútnu poddajnosť ThDr. Jozefa Tisa voči Nemecku pritom  kritizujú tie isté osoby, ktoré z médií posielajú odkaz Slovákom v zmysle: robte presne to, čo po vás Európska únia chce a nikdy inak.  Lebo inak bude veľmi zle, oni nám môžu „stopnúť“ eurofondy a bez nich „neprežijeme“.

Mimovládky a ich bábky potrebujú občanov presvedčiť, že I. Slovenská republika  bola len a len zlá, aby ich neskôr  mohli presviedčať,  že zlá a zbytočná je aj súčasná Slovenská republika.

Bc. Stanislav Drobný
predseda krajského klubu Trnava
Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

Poslanci NRSR za Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko  MUDr. Natália Grausová a Bc. Stanislav Drobný na spomienkovej akcii v Bratislave.

Stretli sme sa, aj keď nám v tom chceli podlo zabrániť.

Raz sa dúfam dozvieme, kto konkrétne vydáva pokyny k vykonávaniu nátlaku na majiteľov objednaných priestorov.

Cieľ tohto nátlaku je jasný, ide o zúfalú snahu zabrániť  predstaviteľom Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko stretávať sa s občanmi.

Kežmarok, akcia proti „extrémizmu“.  Dievča sa  pýta organizátorov, prečo tam musí byť povinne. Fot:o: YouTube

Kým rôzni hlásatelia „multikultúry“ dostávajú mestské a obecné priestory buď zdarma, alebo za minimálny poplatok,  ĽS Naše Slovensko boli prostredníctvom nátlaku na majiteľov priestorov zrušené riadne objednané a prisľúbené  komerčné prenájmy priestorov.

Stalo sa tak  v Nových Zámkoch, Piešťanoch, v Považskej Bystrici ako aj inde.  Rovnako  to bolo aj 3. apríla v Senici.

Na  akciách našich neprajníkov je bežné, že prevažnú časť divákov tvoria študenti, ktorí sa ich akcie musia povinne zúčastniť, inak by im hrozil postih.

Senica, zber podpisov pod petíciu za vystúpenie z EÚ a NATO. Foto: Ladislav Nagy

Že ich hanba nefackuje. Nikdy by som sa nepodieľal na príprave akcie, kde musí jej účastník prísť pod hrozbou trestu za neúčasť.

Naozaj 100 x radšej tento stav, keď  aj pár hodín pred začiatkom akcie nám zrušia sľúbené  priestory. A my sa potom musíme stretnúť, tak nejako provizórne, pri petičnej akcii na námestí.

Pre mňa je dôležité, že viem, že sa nikomu nevnucujem. Pretože všetci, čo sme sa presunuli na  námestie, všetci sme tam boli dobrovoľne. Všetkých nás, čo sme tam boli, zaujíma budúcnosť Slovenska a my sme sa tam stretli napriek tomu, že to „elitám“ vadí.

Ladislav Nagy

Čistenie detských ihrísk pokračuje

Každá mamička  vie, ako dôležité je detské ihrisko pre vyplnenie času jej ratolesti.

Dobre vybavené a bezpečné ihrisko je  miestom, kde si môže aj ona oddýchnuť. Ak je dieťa už väčšie, tak jej  stačí len pozorovať ako sa hrá.

Nezodpovední občania veľa krát zanechajú  na detskom ihrisku stopy svojho nočného pobytu .

Tieto predmety detské ihrisko nielen špatia, ale rozbité fľaše a iné ostré predmety môžu  ohroziť zdravie detí.

Občania preto oceňujú naše pravidelné čistenie detských ihrísk. Zároveň  si všímajú, že žiadna iná politická strana v meste nič podobné nerobí.

Irena Sklenárová