ĽS Naše Slovensko navrhla zmenu zákona o zbraniach, ktorá by ľuďom umožnila efektívnejšie sa brániť proti asociálnym kriminálnikom

Ústava Slovenskej republiky hovorí, že občan má právo brániť svoj život, majetok a zdravie.

Všetci vieme, že polícia až príliš často nevie garantovať občanom bezpečnosť.

Je tiež pravda, že polícia nemôže byť všade a už vôbec v dobe, keď musí v prvom rade „šmírovať“ po sociálnych sieťach, či tam náhodou niekto nenapísal niečo „extrémistické“, teda nejaké tie vety  obsahovo mimo „európskych“ hodnôt.

Preto  poslanci Národnej rady SR za Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko predložili novelu zákona o zbraniach a strelive, ktorá by dovoľovala  občanom vlastniacim zbrojný preukaz typu B mať v držbe aj dlhú strelnú zbraň.

Problém, nielen Slovenska, ale aj takmer všetkých ostatných štátov v Európskej únii je v tom, že Brusel a ním ovládané vlády by najradšej svojich občanov úplne odzbrojili.

To že  kriminálnikov, najmä gangy zložené z neeurópskych prisťahovalcov, ozbrojených nelegálnymi zbraňami, odzbrojiť nedokážu, to ich ako keby netrápilo. Pôsobí to až tak, ako keby ich ani odzbrojiť nechceli…

Potom je to ten nekonečný „eurohodnotový“ kolotoč, sviečky za obete, „je suis“ na sociálnych sieťach…a onedlho opäť mŕtvi a zranení bezbranní obyvatelia Európy…

Návrh zákona uviedol Stanislav Drobný (video):

 

Návrh zákona neprešiel a takto hlasovali jednotliví poslanci

pre zobrazenie výsledkov hlasovania kliknite na obrázok

ĽS Naše Slovensko sa stala členom Aliancie za mier a slobodu

Aliancia za mier a slobodu –  Alliance for Peace and Freedom je stranou, ktorá združuje niekoľko politických strán z rôznych krajín Európy. Ide o strany našimi mienkotvornými médiami označovanými za „euroskeptické“.

17. decembra 2016 sa výročný kongres  AFP konal  v hlavnom meste Belgicka v Bruseli.

Za ĽS Naše Slovensko sa kongresu zúčastnila delegácia zložená z podpredsedu strany pre zahraničné vzťahy a poslanca NR SR Martina Beluského a z predsedu krajského klubu ĽS Naše Slovensko pre Trnavský kraj a poslanca NR SR Stanislava Drobného.

Jedným z bodov programu kongresu bolo prijatie ĽS Naše Slovensko za oficiálneho člena APF.  Kongres zároveň schválil Martina Beluského za člena predsedníctva APF.

Vstupom Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko sa rozširovanie APF nekončí. Už na jar je ohlásený vstup rumunskej politickej strany Noua Dreapta.

Politické strany združené v APF týmto ukazujú svetu, že mierové a ekonomicky vzájomne výhodné spolunažívanie národov na európskom kontinente je možné (a asi bude aj lepšie fungovať) bez „európskych hodnôt“ – teda bez bruselskej elity a byrokracie.

Stop rusofóbii – jeden z mnohých dôvodov, prečo „eurohodnotoví“ politici, médiá či „osobnosti“ volajú po zákaze „euroskeptických“ strán – foto: APF