Výzva k vlastenectvu.

 Európa sa vďaka naši mocipánom z Bruselu ocitla v stave, ktorého dôsledkom môže byť stav ako po reálnej vojne.
Reálne vojny často bývajú vojnami medzi národmi, kultúrami, vierovyznaniami.

Naši mocipáni z Bruselu sú momentálne prekvapení , že im priamo tam pod zadkami vybuchujú bomby a odpaľujú sa samovražední džihádisti. 

A dokonca ani doteraz nevedeli, alebo skôr nechceli vedieť, že priamo v Bruseli majú liaheň a hlavné hniezdo týchto teroristov. Ľudí , ktorí sa nikdy neasimilujú , neprispôsobia našej kultúre a pôjdu si vždy fanaticky za svojim cieľom ovládnuť svet .
Opäť po 500 rokoch ich tu máme späť. Znovu sa sem tlačia v snahe pokoriť a zotročiť si celú Európu, tým aj našu krajinu.
Toto nesmieme dopustiť!
Tvária sa, že sa nám prispôsobujú, no skutočnosť je iná. Niekedy je ich činnosť na povrchu neviditeľná, nenápadne skupujú naše nehnuteľnosti a našu pôdu.
Ďalšou lukratívnou surovinou je pre nich voda . Áno, čistá a pitná voda. Naša krajina je obzvlášť bohatá na vodu a minerálne pramene .
My si to stále neuvedomujeme, ale čo keď príde čas, že budeme nútení za predražené ceny od nich kupovať našu predraženú vodu a pôdu späť. To sa môže veľmi rýchlo stať skutočnosťou vďaka neuvedomelým spoluobčanom, ktorí sa za vidinou rýchleho zbohatnutia a následného krátkodobého blahobytu ľahko vzdávajú svojej otčiny.
grave-pixabay
foto: Pxhere
Bohužiaľ, neraz je to aj dôsledkom vládnej moci, ktorá dostala celé rodiny do chudoby, a tie sú v mnohých prípadoch naozaj nútené predávať dedičstvo po predkoch aby prežili.
Preto by sme si mali všetci vstúpiť do svedomia a zamyslieť sa nad tým, kam kráča národ slovenský.
Irena Sklenárová

Každý Slovák musí v dnešnej dobe zabrať, inak bude zle !

Rozruch okolo výsledkov volieb pomaly utícha. Niektorí si odpľuli, iní sa potešili, ďalší si zanadávali….

Zamyslel sa však niekto, čo bude ďalej so Slovenskom?

Naozaj si myslíme, že vláda, ktorá nám tu vznikla spôsobom „lebo Kotleba“ bude funkčná? Odkiaľ majú ľudia na Slovensku zobrať istotu, že teraz tí istí opozeraní politici budú zrazu iní ako doteraz?

Nie, nemyslím si, že sa na Slovensku niečo zmení. Bude tak isto ako doteraz a zrejme ešte horšie…

bilboard_Fico
Chránime Slovensko, ale pre koho, naozaj pre bežného občana  ???

Isté je, že to, čo je v prvom rade „trucpodnik“ a v druhom rade spojenie „štandartných politikov“ nemôže fungovať. Môžu sa dušovať, koľko chcú, oni sa nezmenia.

Ozaj sme my Slováci takí slepí, že nevidíme tú ich pretvárku a hranie sa na pomoc ľuďom? Ak by mali politici ozajstný záujem pomáhať ľuďom (čo je ich psia povinnosť!), tak by sa dokázali dohodnúť na zákonoch, ktoré sú šité pre ľudí. Doteraz parlament schvaľoval zákony, ktoré sú výhodné pre všetkých ostatných – okrem nás, „obyčajných“ ľudí.

Položme si otázku, ČO od štátu reálne držia ľudia v rukách?

Jednorazové vratky od pána premiéra, lístky na vlak zadarmo či podobné „omrvinky“?

Kde je bezplatné zdravotníctvo, školstvo, ktoré je garantované Ústavou, najvyšším zákonom štátu? Ak si takto štát s prepáčením špiní do vlastného hniezda, čo je to za štát?

Ľudia, naozaj nevidíme, že sme v rukách, mierne povedané, psychicky nevyrovnaných jedincov?

Tých, ktorým je ľahostajné, čo bude s nami? Ide im len o to, aby sa predovšetkým oni mali dobre, a hlavne aby splnili svoju zradcovskú úlohu, ktorou ich poveril „niekto zvonka“?

Nevidíme tú súhru takzvaných štandardných politikov a médií, ktoré nám tu hrajú divadlo?

Všímame si vzájomné  mediálne vyhrážky politikov na verejnosti, ktorí sa potom potichu smejú do hrsti, ako im to ovce (rozumej občania) zožrali?

Neverte im, občania!

Most_Billboard
a „charakter“ aj rozhodol…

Ani jedno-jediné slovo nemyslia úprimne. Sú to všetko ľudia, ktorý už mali toľko šancí doteraz niečo, aspoň maličkosť, spraviť pre obyčajných ľudí na Slovensku – a ani raz ju nevyužili.

Vždy to boli iba plané sľuby pred voľbami a potom…Výsledky všetci vidíme a cítime.

Stávame sa cudzincami vo vlastnom štáte!

grave-pixabay
Už nemáme veľa času… Je potrebné konať…(foto: Pxhere)

Už nemáme veľa času… Je potrebné konať.

Prvý krok Slováci už urobili, keď svojimi hlasmi poslali do parlamentu Slovákov. Tých ozajstných, nie zapredancov.

Teraz to musíme dotiahnuť do konca. Oslovujte svoje okolie, vysvetľujte, lebo ľudia nepoznajú (celú) pravdu. Vnímajú len mediálnu (ne)pravdu a tá je od ozajstnej, každodennej, na hony vzdialená.

Každý jeden z nás dokáže ovplyvniť fungovanie štátu.

Neverte štandardným politikom, že oni TO dokážu. Neverte zaužívanej a zneužívanej fráze, že ty sám nič nezmôžeš!

Naopak keď začne každý z nás pracovať pre Slovensko, stačí len slovom, malým skutkom, možno len úsmevom, tak sa to podarí. My Slováci máme veľkú výhodu. Sme nezlomní…

To sa osvedčilo/potvrdilo už v minulosti, a teraz musíme opäť zabrať. Naplňme slová našej štátnej hymny: „Zastavme ich bratia, veď sa oni stratia, Slováci ožijú…“

A čo je najdôležitejšie – verme si. Ak budeme veriť našej veci, tak sa nám to určite podarí. Vieme, že nás budú zneisťovať a hádzať nám polená pod nohy, ale naše krásne Slovensko a naše skutočné kresťanské hodnoty (nie tie takzvané „európske“) za to stoja.

M. D.

(úvodné foto: Pixabay)

Zobraziť celý článok...

Piešťany – Náš okres č.4/2016, úvodník Stanislava Drobného.

 

StanoDrobnyNRSR1Čas rýchlo letí a zdá sa ako by to bolo včera, keď som písal úvodník pre tretie číslo „Nášho okresu“. Udialo sa za ten čas mnohé.

Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko sa stala cieľom nečestnej mediálnej kampane.

Mnohí ste postrehli, ako špinavo médiá sa „povozili“ na našom poslancovi Petrovi Krupovi len za to, že podľa predpisu na vrátnici Národnej rady odovzdal do úschovy svoju legálne držanú zbraň.

Neustále sme označovaní za „fašistov“. Ak sa nás novinári na niečo pýtajú, tak je to Slovenský štát spred 70tich rokov, iné ich nezaujíma,

Ale ja som kandidoval do parlamentu s cieľom pomôcť občanom v ich súčasnom neľahkom živote.

Kandidoval s cieľom pomôcť vytvoriť pre Slovensko lepšiu budúcnosť a nie robiť pre zapredané médiá „historické okienka“.

Teší ma, že občania veľmi rýchlo prišli na to, že sú klamaní, a že proti Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko sa vedie nespravodlivá, špinavá kampaň.

Rozhľadení občania, vlastenci, čoraz viac spájajú budúcnosť Slovenska s našou stranou. Najnovší prieskum (agentúra AKO) nám pripisuje 10,9%.

Prečo Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko tak vadí mimovládkam, médiám, či „euro hodnotovým“ stranám ?

Pre nejaký nimi vymyslený „fašizmus“ či „nacizmus“ to nebude. Veď si tak milo hrkútajú so skutočnými neonacistami z Ukrajiny.

Vadí im hlavne to, že naša strana pevne a neochvejne stojí na strane občanov Slovenska. Nemôžu nám odpustiť, že Ľudová strana Naše Slovensko je pevnou prekážkou   proti bruselskými „elitami“ plánovanej islamizácii našej vlasti ako aj celej Európskej únie.

Zároveň chcem ubezpečiť všetkých občanov Slovenska, že napriek týmto všetkým útokom budeme konštruktívnou opozíciou. Podporíme každý návrh, ktorý bude dobrý pre Slovensko a jeho občanov.

 Bc. Stanislav Drobný,  poslanec NR SR

 

Povolebná epická báseň

Po štyroch rokoch je to tu zas, politici oklamali mnohých z nás.

Rozprávala pravica, že spravia vládu bez Fica.

A dnes Slovensko na čele so Smerom, nejde vôbec tým správnym smerom.

Procházka zo #Siete, zamotal sa do siete.

Že je to sieť z klamstiev a podvodov, to dnes už viete.

SNS s Mostom si navzájom hrkútajú, pekne vidieť ako oligarchovia za nitky ťahajú.

Sa im všetkým do kamier smeje, keď málo kto z nás naozaj vie čo sa tam deje.

Médiá majú už dávno kúpené, a celé Slovensko je vďaka nim olúpené.

Celá smiešna je táto naša nová vládna koalícia. Majú ale predsa jedno spoločné, a to je korupcia.

Už vieme aspoň čo nám je najviac treba, že premiérom by mal byť Marian Kotleba.

 

Lukáš Hurtík

 

Premiér Maďarska Viktor Orbán hovorí otvorene o nebezpečenstve, ktoré hrozí nám všetkým. A on nielen hovorí, ale aj reálne koná.

StanoDrobnyNRSR1

Pre naše tzv. „systémové“ strany je najväčším „problémom“ Marian Kotleba a naša strana.

Premiér Maďarska sa naproti tomu zaoberá skutočnými hrozbami, ktoré hrozia občanom Maďarska.

Dúfam, že raz príde čas, keď vlastenecky orientovaného premiéra bude mať aj Slovensko.

Viktor Orbán sa nebojí povedať to, čo sa „Bruselu“ nepáči. A nielen, že to povie, nahovorí toho aj Róbert Fico. Po slovách Viktora Orbána však nasledujú aj jeho činy.

Médiá z pochopiteľných dôvodov sa prejavom Viktora Orbána z 15.3. 2016 príliš nezaoberali.   Jeho slová nie sú tými, ktoré by ste, podľa nich, mali poznať.

A nám všetkým je jasné, že slová premiéra Maďarska nemožno brať na ľahkú váhu.

Maďarsku hrozí presne to čo Slovensku. Len Maďarsko má na rozdiel od Slovenska to šťastie, že má za premiéra Viktora Orbána.

Bc. Stanislav Drobný, poslanec NR SR

Snažia sa schovať za masku humanity a súcitu, ale jej pravá tvár je okupácia územia. A to územie, čo oni získajú, je tak zároveň územím, ktoré my stratíme…“

„Hlavné nebezpečenstvo európskej budúcnosti nehrozí od tých, ktorí sem chcú prísť, ale od fanatických bruselských posluhovačov multikulturalizmu.“

„Nedovolíme Bruselu nadradiť sa nad naše zákony.“

Viktor Orbán foto: Flickr,
Végel Dániel

„Nebudeme importovať do Maďarska kriminalitu, terorizmus“

„Tu nenastane deštrukcia poriadku, žiadne výtržnosti imigrantov a nebudú tu žiadne gangy loviace naše ženy a dcéry..“

„Sloboda sa začína s možnosťou hovoriť pravdu. V dnešnej Európe je hovoriť pravdu zakázané.“

„Je zakázané hovoriť, že tí, čo sem prichádzajú, nie sú utečenci, a varovať pred ohrozujúcimi rizikami súčasnej migračnej vlny.“

„Je zakázané informovať o tom, že masová imigrácia prináša nárast kriminality a terorizmu do našich krajín.“

„Je zakázané poukázať, že tie masy, ktoré sem prichádzajú z inej civilizácie, ohrozujú náš spôsob života, našu kultúru, naše zvyky a naše kresťanské tradície.“

„Je zakázané hovoriť, že v Bruseli pracujú na schémach, ako cudzincov čo najrýchlejšie rozmiestniť medzi nami proti našej vôli. „

„Je zakázané poukázať, že dôvod pre usídlenie týchto ľudí tu je zmeniť náboženské a kultúrne zázemie Európy a prestavať jej etnické základy.“

„Je zakázané hovoriť, že Brusel sa snaží nenápadne užierať viac a viac plátkov našej národnej suverenity a že mnohí tam teraz pripravujú plán na kompletne federalizované Spojené štáty európske, pre čo im nikto nedal autorizáciu.“

Vybraté z prejavu Viktora Orbána. Premiér Maďarska predniesol tento významný prejav 15. marca 2016, v deň štátneho sviatku 167. výročia vypuknutia protihabsburskej revolúcie.

(úvodné foto: Flickr: Európai Bizottság/ Végel Dániel)