Piešťany – Náš okres č.4/2016, úvodník Stanislava Drobného.

 

StanoDrobnyNRSR1Čas rýchlo letí a zdá sa ako by to bolo včera, keď som písal úvodník pre tretie číslo „Nášho okresu“. Udialo sa za ten čas mnohé.

Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko sa stala cieľom nečestnej mediálnej kampane.

Mnohí ste postrehli, ako špinavo médiá sa „povozili“ na našom poslancovi Petrovi Krupovi len za to, že podľa predpisu na vrátnici Národnej rady odovzdal do úschovy svoju legálne držanú zbraň.

Neustále sme označovaní za „fašistov“. Ak sa nás novinári na niečo pýtajú, tak je to Slovenský štát spred 70tich rokov, iné ich nezaujíma,

Ale ja som kandidoval do parlamentu s cieľom pomôcť občanom v ich súčasnom neľahkom živote.

Kandidoval s cieľom pomôcť vytvoriť pre Slovensko lepšiu budúcnosť a nie robiť pre zapredané médiá „historické okienka“.

Teší ma, že občania veľmi rýchlo prišli na to, že sú klamaní, a že proti Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko sa vedie nespravodlivá, špinavá kampaň.

Rozhľadení občania, vlastenci, čoraz viac spájajú budúcnosť Slovenska s našou stranou. Najnovší prieskum (agentúra AKO) nám pripisuje 10,9%.

Prečo Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko tak vadí mimovládkam, médiám, či „euro hodnotovým“ stranám ?

Pre nejaký nimi vymyslený „fašizmus“ či „nacizmus“ to nebude. Veď si tak milo hrkútajú so skutočnými neonacistami z Ukrajiny.

Vadí im hlavne to, že naša strana pevne a neochvejne stojí na strane občanov Slovenska. Nemôžu nám odpustiť, že Ľudová strana Naše Slovensko je pevnou prekážkou   proti bruselskými „elitami“ plánovanej islamizácii našej vlasti ako aj celej Európskej únie.

Zároveň chcem ubezpečiť všetkých občanov Slovenska, že napriek týmto všetkým útokom budeme konštruktívnou opozíciou. Podporíme každý návrh, ktorý bude dobrý pre Slovensko a jeho občanov.

 Bc. Stanislav Drobný,  poslanec NR SR

 

Názor na “Piešťany – Náš okres č.4/2016, úvodník Stanislava Drobného.”

  1. pekný den,
    myslím si, ze obcania sa zobúdzaju a ja osobne verim,ze nesklamete a treba sa rozsirovat, a tuto oligarchisticku mašineriu treba zrusit drzim palce a sledujem situaciu Iveta

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *